Як вступити до ВНЗ Польщі у 2020 році, та на що звертати увагу? Розповідаємо на прикладі Краківського Економічного Університету, розвіюємо міф, що оцінки ЗНО не беруться до уваги!

Звісно що насамперед потрібно обрати напрям навчання, і  детально ознайомитись з інформацією розміщеною на офіційній сторінці вишу. На що варто звернути увагу? Поради від ЮНЕКО ГРУП:

1.підстави прийняття. А це оцінки свідоцтва про здобуття повної середньої освіти (середній бал)  та оцінки з профільних предметів.

 Для прикладу, ви обрали напрям навчання Управління. У такому разі підставою для вашого зарахування будуть оцінки з математики та географії або ж історії. 

2.оцінки для впису при заповненні реєстраційного формуляру. Річна оцінка у свідоцтві чи бали ЗНО?

Нажаль, ще й нині існує міф від незнання або некомпетентності багатьох посередників, що оцінки ЗНО – не беруться до уваги… Знову наголошуємо, що оцінки ЗНО беруться до уваги і саме вони впливають на прохідний бал!

Повертаючись до нашого прикладу:

А)зазначені оцінки у свідоцтві  з математики – 11,  географії – 10 трактується польськими вишами як базовий рівень (poziom podstawowy), що дорівнюватиме за шкалою Краківського Економічного ВНЗ – 55 балів та 50 балів, відповідно. Отож разом  105.

Б) оцінки ж ЗНО з цих же предметів (11, що за середнім показником ЗНО 2019 року складав 182 бали з математики, та 10, що за середнім показником  ЗНОє 2019 року складав 178 балів) – трактується як вищий рівень (poziom rozszerzony), що становитеме 82+78 = 160

Тобто, якщо ви нехтуєте оцінкам ЗНО, тим самим ви автоматично зменшуєте свої шанси на вступ. Тому будьте уважні якщо вступаєте самостійно, ну а якщо обираєте посередника для допомоги у вступі, просто запитайте його чи оцінки ЗНО відіграють значення….

3.Терміни реєстрації та складання документів.

Розглядаємо далі на прикладі Краківського Економічного Університету.  ВНЗ відокремлює два етапи. У першому  (22.06- 15.08) здійснюється онлайн реєстрація, сплата реєстраційного внеску, завантаження необхідних документів.

І тут варто звернути увагу, що ваше шкільне свідоцтво уже повинно бути апостилізоване та перекладене присяжним перекладачем так само як і результати ЗНО (Не знаєте де зробити апостиль/присяжний переклад – звісно у ТОВ ЮНЕКО ГРУП)

І другий етап – основний (24.08. – 28.08) передбачає подачу оригіналів документів до ВНЗ. Адже отримання статусу закваліфікований до прийняття, не означає – прийнятий. У випадку несвоєчасної подачі документів, такий абітурієнт буде скреслений зі списку студентів.  Тому відслідковуйте уважно терміни .Та пам’ятайте, що вступити замало, ще потрібно отримати «кіпу документів» від ВНЗ для своєчасного оформлення студентської візи. Водночас ми радимо:

Ну а якщо  ви хочете літо для  відпочинку ? Скористайтесь послугами ТОВ ЮНЕКО ГРУП. Адже ТОВ ЮНЕКО ГРУП це 10 років досвіду в освітній сфері, професійні консультації, та адекватні гарантії вашого вступу.

к.т. 066 88 55 659; 096 122 90 70; 093 434 88 05

Передрук даного матеріалу дозволено виключно з посиланням на сайт http://uneko.com.ua