Від мрії до реальності, або як я вступив на безкоштовне навчання до Сілезького Університету.

Без карти поляка, без червоного диплому бакалавру, без польського коріння – я вступив на безкоштовне навчання! Неможливо? З ЮНЕКО ГРУП можливо все!

20160905_135643Тому дозвольте представитись – Пікалюк Анатолій, мешканець м. Любомиль Волинської обл. та студент стаціонарної форми навчання за напрямом журналістика (магістратура) Сілезького Університету в Катовіцах. І саме основне – БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ.

А починалось все з мрії, мрії здобувати якісну європейську освіту. Та поставленої цілі – продовжити навчання на магістратурі у Польщі. Навчений гірким досвідом, недобросовісної минулорічної роботи однієї з київських фірм, я досить зважено підійшов до вибору посередника. Телефонні  розмови, поставлені питання – і нарешті – фахова відповідь. Це була  Марія, директор ТОВ ЮНЕКО ГРУП.

Далі була зустріч в офісі на яку я приїхав з мамою. Тут вислухали наші побажання та можливості, а також провели тестування на визначення мого рівня володіння мовою і… я зрозумів, що не просто буду навчатись в Польщі, але маю усі шанси навчатись БЕЗКОШТОВНО. І розпочалась підготовка. Насправді, у ЮНЕКО ГРУП створені прекрасні, комфортні, навіть трішки домашні  умови для належної підготовки та поглибленого вивчення мови. Тут почуваєшся  розкутим і  спокійним, в новій готовності до досягнення будь – якої мети. За що окрема подяка Інзі -дуже талановитому вчителю, а також Олександрі. В мене тут вселили шалену віру в себе і власні сили.

Вся співпраця здійснювалась на підставі договору; на  протязі усієї вступної компанії, нас тримали у курсі всіх змін та подій; безперервний і своєчасний зв’язок – усі ці, здається, незначні нюанси знімали з нас тягар переживання. І, чесно кажучи, перекладали його на цих чудових людей -працівників ЮНЕКО ГРУП, котрі переживали  на рівні з нами, а може і більше…У ЮНЕКО ГРУП працюють справжні професіонали, для яких девізом є «рука за руку» вести абітурієнта від самого початку до завершення вступу, ледь не до входу в університет  😉 .

Я досягнув бажаного-вступив на безоплатну форму навчання. І лише завдяки цим неймовірним людям я впевнено рухаюсь до своєї мрії! Тож, для усіх,  хто ще сумнівається куди звернутись, а ще тим більше має свою величезну, поки нездійснену мрію, раджу сміливо крокуйте до ЮНЕКО ГРУП!