Нововведення польського законодавства стосуватимуться короткотермінової роботи та сезонної праці, що виконується іноземцями.

НЕКВАЛІФ ВАКАНСІЇНа виконання Директиви ЄС 2014/36 / ЄС від 26 лютого 2014 р «Про умови в’їзду і проживання громадян третіх країн з метою виконання сезонної роботи» та відповідно до вимог підп. 28 п.1.Директиви, Польським Міністерством Праці підготовлено поправки  до Закону «Про сприяння зайнятості», якими планується ведення нових видів дозволів на роботу, замість попереднього Oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi.

Як випливає із змісту нововведень: виконувати роботу  українські працівники у Польщі зможуть на підставі:

1.Дозволу на роботу виданим Воєводою (на термін до трьох років) – на підтаві якого оформляється національна віза на виконання роботи.

2.Дозволу короткотермінового виданого Старостою (на термін до 8-ми місяців протягом календарного року) – на підставі якого оформляється національна віза на виконання  роботи.

3.Дозволу на сезонну роботу, виданого Старостою (на термін до 6-ти місяців протягом календарного року) –на підставі якого оформляється шенген віза на виконання роботи.

Такі  дозволи від Старости, матимуть змогу  отримати  громадяни всіх країн визначених § 1п. 20 розпорядження польського Міністра Праці та Соціальної Політики від 21.04.15р, окрім того вони матимуть можливість внесення запису до  реєстру праці сезонної ( rejestru pracy sezonowej ) на три роки, однак фактично сам дозвіл від старости видаватиметься по приїзду працівника до польського Роботодавця.

На підставі чого ж тоді працівники отримуватимуть візу? – постає логічне запитання. Відповідаємо – на підставі онлайн запису що міститиметься у єдиній базі реєстру, при цьому доступ до такої бази буде не лише у Старости чи Воєводи але й у Консульства.

Зі своєї сторони відмітимо, що даний крок значно  сприятиме не лише легалізації працевлаштування, але й захищеності заробітчан.