Чи стане українцям складніше працевлаштуватись у Польщі, після скасування Oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi?

віза в Польщу ЮНЕКО ГРУПРозпорядженням Євро Союзу запроваджуються нові вимоги до працевлаштування у Польщі сезонних працівників, зокрема українців. Або пишучи доступною мовою  планується, що уже з 2017 року оświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi не будуть видаватись польським роботодавцям. А єдиною підставою для виготовлення працівнику робочої візи  лишиться лише дозвіл на роботу, виданий воєводою.

Порівняймо…

Оświadczenie або запрошення Дозвіл на роботу
  • Безкоштовне для польського роботодавця
  • Платне для польського роботодавця
  • Отримується за зверненням Роботодавця у повітовому управлінні праці протягом  3-10 робочих днів від дати звернення.
  • Отримується у воєводському управлінні, за умови відповідності вільної вакансії – вимогам ринку праці, протягом 2-3 місяців від дати звернення
  • Термін перебування працівника на підставі робочої візи на території Польщі не більше 180 днів у рік
  • Термін перебування працівника на підставі робочої візи на території Польщі не більше 365 днів у рік

Отож, враховуючи  ускладнення процедурних акцентів для польського роботодавця по оформленню дозволу ( а це вже заповнення не одного паперу), фактичне збільшення терміну отримання такого дозволу, а також перспективу стягнення плати (сплати роботодавцем держмита) наперед ….ЩО ЧЕКАТИМЕ  звичайних українців?

«+» більша соціальна захищеність, що гарантована законодавством Польщі працівнику, який отримав візу на підставі дозволу на роботу;

«-»  витрати, що пов’язані зі сплатою мита за такий дозвіл можуть бути відразу чи згодом перекладені  на працівника;

«+» легалізація та прозорість ринку працевлаштування, адже скоріш за все зникнуть саме ті посередники/перевізники, що «пачками торгували запрошеннями».