«КВЕСТ Студент 2016 – Польща. Від вступу до легалізації»

По успішному завершенню у 2015 році спільного проекту «Студент 2015 – Польща» , Ми раді повідомити, що уже у січні цього року  для Вас,  Шановні абітурієнти та батьки  здійснено друк  ПЕРШОГО ВИДАННЯ на території України у якому зібрано й структуровано інформацію про порядок самостійного вступу до університетів Польщі та легалізацію перебування «КВЕСТ Студент 2016 – Польща. Від вступу до легалізації»

  • студент 2016 Польща_Доступний зміст викладеного матеріалу, слугуватиме ПРАКТИЧНОМУ ВИКОРИСТАННЮ довідника у якості посібника при підготовці до вступу до польського університету .
  • Чітка структурованість підрубрик покликана зосередити увагу на актуальних для користувача моментах.
  • Оптимальний обсяг матеріалу вигідно вирізнить даний довідник серед навчальної та юридичної літератури у розрізі ПОРАДНИКА під час перебування у Польщі (NFZ, прописка, дозвіл на перебування).
  • Ви ознайомитесь з актуальною освітньою пропозиція від  наступних ВНЗ: Політехніка Познанська, Краківський Економічний Університет, Державний Професійний Університет ім. С. Сташица в Піле; Державний Університет ім. Папи Римського Яна Павла ІІ, Університет Управління та Банківської Справи м. Кракова, Державний Професійний Університет в Нисі, Західнопоморський Технологічний Університет у Щецині, Технічний Університет в Катовіцах.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОНЛАЙН ВЕРСІЮ ДОВІДНИКА*

*Якщо ж Ви бажаєте отримати паперову версію Довідника – завітайте до нас в офіс або зателефонуйте