Провідні університети Польщі зменшили вартість навчання для українців

        Якщо економічна криза  відобразилась на вартості навчання в українських ВНЗ у сторону збільшення, то Польські ж ВНЗ навпаки – здешевлюють вартість навчання для українських абітурієнтів. Пропонуємо Вашій увазі наступні університети:

Краківський Економічний Університет – один з найпрестижніших державних економічних ВНЗ у Польщі, де навчається більше 21 000 студентів, що розташований у центрі середньовічного міста Кракова.
      У 2015 р. за рейтингом Perspektywy зайняв 6 місце серед економічних ВНЗ Польщі, 22 місце – за науковим потенціалом, 28 місце – за рівнем інтернаціоналізації (студентами ЕУК є громадяни більше 40-а країн світу). Університет співпрацює з багатьма закордонними ВУЗами з різних частин світу. Cтуденти мають можливість отримати подвійні дипломи – Економічного Університету в Кракові та закордонного партнерського університету – французького, іспанського, німецького або українського.
Характерною рисою Університету є велика кількість напрямів навчання, де окрім економічних викладаються такі науки, як соціологія, право, історія, філософія, хімія, біологія, фізика, товарознавство, а також екологія. Під час навчання студенти можуть брати участь у закордонному стажуванні  та практиці.         Окрім того, навчаючись в Університеті Ви маєте можливість отримати різні сертифікати і професійні ліцензії, а також престижну освіту MBA (Master of Business Administration) i MPA (Master of Public Administration).
У цьому році, вартість навчання для українських студентів у Краківському Економічному Університеті була знижена до 2200за рік, 2000за наступні роки навчання. Вартість англомовних програм знижена до 3200€за рік, 3000 за наступні роки.
* Більше того, іноземці, які вчаться  на платній основі на польській мові, надавши документ про польське походження, отримують знижку в оплаті за навчання в розмірі 30%.

Краківський Педагогічний Університет – єдиний та перший державний педагогічний Університет в Польщі. Один з найкращих ВНЗ за рівнем підготовки викладачів, що підтверджується загальнонаціональними рейтингами.
          У 2015 р. за рейтингом Perspektywy Університет зайняв 1 місце серед педагогічних ВНЗ Польщі, 33 місце – за науковим потенціалом, 38 місце – за умовами навчання.
В Університеті створені чудові умови для навчання: до послуг студентів величезна бібліотека, де є вся література, необхідна для оволодіння обраною спеціальністю; комп’ютерні лабораторії, центр спорту і рекреації, хор “Educatus”, журнал “Kospekt”, радіо “Spektrum”; працює студентське самоврядування, студентський клуб “Bakałarz”, в рамках якого функціонують різноманітні наукові клуби та клуби творчості, а також студентський театр.
Педагогічний Університет у Кракові пропонує українським студентам програми бакалаврату, магістратури, аспірантури та курси післядипломної освіти, які викладаються на 6 факультетах: гуманітарному, філологічному, педагогічному та біолого-географічному факультетах, факультеті мистецтв, а також на факультеті математики, фізики та техніки.
Вартість навчання в Педагогічному Університеті у Кракові для українських студентів знизилася з 2000 євро до 1000 євро на рік, причому за всіма програмами кожного з факультетів.
 
Державний Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні – найбільший та найпрестижніший ВУЗ у Східній Польщі, що є привабливим для українських абітурієнтів не лише через якість освіти, можливість професійних стажувань, а й через близькість до українсько-польського кордону.
          У 2015 р. за рейтингом Perspektywy ВУЗ зайняв 9 місце серед Університетів Польщі, 15 місце – за престижністю серед роботодавців, 20 місце – за науковою діяльністю, 30 місце – за інноваційністю. На сьогоднішній день Університет закінчили понад 215 тисяч випускників, близько 4 тисяч осіб здобуло ступінь кандидата наук, проведено близько 900 захистів докторських робіт. Нині у ВУЗі навчається близько 21 тисяч студентів на понад 60 напрямках і понад 200 спеціальностях, що ведуться на 11 факультетах та Філії в м.Пулави.
Вартість навчання в Державному університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської для українських студентів знизилася з 2000 до 1250 євро за рік. Вартість англомовної магістерської програми «Міжнародні відносини» знижена до 1250 євро.

Вроцлавська вища школа прикладної інформатики «Горизонт»  – доволі молодий ВУЗ, заснований у 2004 р., проте який уже отримав статус престижного приватного Університету, як серед студентів так і серед роботодавців.
Це єдиний в Європі ВУЗ, який організовує курси Flucke Network; також він славиться курсами комп’ютерної графіки, проектування веб-сторінок і програмування JAVA і C + +; при виші діє відома академія CISCO. А активне міжнародне співробітництво в рамках програм ERASMUS і LEONARDO відкриває можливості професійного стажування у Європі.
Вартість навчання у Вроцлавській вищій школі прикладної інформатики «Горизонт» для українських студентів знизилася з 2000 євро до 1000-1300 євро на рік.