ЮНЕКО ГРУП у фактах

Дорогі друзі! Наша компанія Uneko Group (ТОВ ЮНЕКО ГРУП) розпочала діяльність ще у 2010 році і станом  на 2018 рік, надає  послуги у галузі  туризму, юриспруденції (анулюванні депортації/скасуванні заборони в’їзду…), перекладацької діяльності (письмові, присяжні, нотаріальні), послуг з вивчення іноземної мови (польська/англійська), підготовки до сертифікаційного іспиту В2 Komisji Państwowej/ FCE, TOEFL та допомоги у вступі до технікумів та університетів Польщі.

юнеко групМи раді повідомити Вам, що саме ЮНЕКО ГРУП –є  першою компанією в Україні, яка допомагає абітурієнтам – власникам карти поляка вступити до Державних ВНЗ Польщі на безкоштовне навчання шляхом:

Талановитим та здібним дітям, які не є власниками карти поляка, ЮНЕКО ГРУП допомагає вступити на безкоштовне навчання до польських університетів, щорічно відслідковуючи конкурсні програми таких ВНЗ.

Беззаперечною  гордістю нашої компанії є проведення МОВНИХ КУРСІВ (у т.ч. і сертифікованими викладачами польського Міністерства освіти) та можливість слухачів таких курсів отримати державний сертифікат з польської мови (В1, В2) .  Адже, якраз ЮНЕКО ГРУП стала ініціатором, а в подальшому й організатором проведення державного іспиту з польської мови на базі Луцької Школи №1. Так уже у 2018 році  22 дітей успішно отримали сертифікат Komisji Państwowej на рівні В2 за результатами травневого іспиту. І такий сертифікат є запорукою для успішного зарахування до будь якого ВНЗ Польщі.

Лише наша компанія, ще у 2014 році – перша серед усіх українських посередників, за підтримки польських ВНЗ реалізувала Проект «Студент/Польща», результатом якого стала  підготовка та друк Покрокової інструкцію, про те, як самостійно вступити до Польщі. Ми не боїмось ділитись досвідом адже не завищуємо вартості послуг які надаємо!  У Наступні роки своєї діяльності(2015,2016,2017,2018) ЮНЕКО ГРУП щорічно готувала та реалізовувала даний проект, одним з результатів якого стали наступні довідники:

Ми розвиваємось, рухаємось вперед, покращуємо якість надаваних послуг, та пропонуємо Вам йти до успіху разом!

З повагою, Марія Вєржбіцкі (керівник ТОВ ЮНЕКО ГРУП)