Poseidon Palace 4*

У Poseidon Palace 4*відпочивали два роки поспіль у 2015 та 2014 роках, до речі не ми одні –оскільки зустріли також сім’ї з Хмельницька, Чернівців та з Грузії, що теж практикують постійність…

20140616_125635Взагалі сам готель орієнтований на сімейний/спокійний відпочинок. Слабенька анімаційна програма розрахована лише для німецьких туристів (на німецькій мові). Воодночас наші україномовні діти – давали жару всім!!! Особливо  враховуючи, що більшість  контингенту відпочиваючих у червні 2015 р. складали українці та поляки, росіяни.

 

До переваг Пойсейдону, на наш суб’єктивний погляд варто віднести:

  • місце розташування. Готель має власну територію, та розташований на першій лінії.  З однієї сторони це сплетіння  морського бризу та хвойних аромату підніжжя Олімпу, з іншої сторони -доступна близькість до історичних та архітектурних пам’яток материкової Греції (Діону, Олімпу,  Метеор і.т.д.);
  • харчування різноманітне та смачне як для дорослих так і дітей;
  • цілодобовий сервіс та ввічливий персонал!
  • ласкаве та чисте море в будь – яку пору!
  • швидкість інтернету, як для Греції просто супер!

20150621_195326Однак – великим мінусом є морський вхід. Без спеціального взуття плавання стає  небезпечним, оскільки дно на 15-20 метрів від берега  повністю всипане  камінням з наростами, яких часто туристи чомусь називають морськими їжаками.  Понтони – маленькі у довжину та вузькі,  двом людям  розминутись важко.

Підводячи підсумок, зазначимо,  що готель є ідеальним місцем для спокійного сімейного відпочинку, ну а для насолоди смарагдовим егейським морем варто завчасно потурбуватись про спецвзуття.