La Mer Art Hotel 5 ТУРЦІЯ Гейнюк, Кемер

Чисте море, поєднання морського та гірського повітря, запаморочливі краєвиди та величезна територія готелю…якщо Ви їдете саме за цим, тоді можемо рекомендувати цей готель. В разі, якщо для Вас сервіс та чистота є основними при виборі готелю, тоді наврядчи Ви залишитесь задоволеними на 100 %

Відпочивали у 2013 році компанією 4 людини.

%d1%82%d1%83%d1%80%d1%86%d1%96%d1%8f-6_thumb

Готель La Mer Art, на нашу думку, підходить більше для молодіжного відпочинку, щовечора гучні вечірки та дискотеки, веселі розваги (в основному, для дорослих). Для сімей з дітьми, цей готель наврядчи підійде не тільки через шум, але й вхід в море – кам’янистий. Звичайно, в морі є мішки з піском, які дещо полегшують захід в море; проте для діток наврядчи, це буде комфортно. Берег кам’янистий (галька), проте широкий – місця вистачить усім. Більше того, Ви можете відпочивати на понтонах.

%d1%82%d1%83%d1%80%d1%86%d1%96%d1%8f-2_thumbМало кому відомо, що у власника данного готелю є ще один готель зі схожою назвою Majesty Club La Mer Art Hotel 5 (буквально за 500 метрів від цього), де номерний фонд значно новіший, а харчування різноманітніше. Ви ж можете користуватися територією двох готелів.

Однозначним плюсом готелю La Mer Art є його територія, велика, зелена, простора, де Ви можете не тільки відпочити в тіні, але й подивитися та погодувати білочок. З однієї сторони готелю, він оточений горами, з іншої – морем. Неподалік від готелю, є Каньон Гейнюк. Добратися до нього, можна на таксі. У 2013 р. ми заплатили близько 8 дол. з чотирьох. Вхід у каньойон безкоштовний. І це дійсно, те місце в Турції, де Ви можете сповна насолодитися природою…Окрім чудових пейзажів, Ви можете зайнятися екстремальними видами спорту, напр. сплав по гірській річці чи купання у гірському озері.

%d1%82%d1%83%d1%80%d1%86%d1%96%d1%8f-1_thumbЯк уже було зазначено вище, номерний фонд готелю бажає кращого: меблі старі, дверні замки працюють через раз та тотальне не бажання персоналу працювати та допомагати гостям у вирішенні  “таких побутових” проблем – звичайно, такі моменти, дещо псують враження про готель. Проте, коли ти виходиш з шумної рецепції та бачиш перед собою сад з квітами, який потопає в зелені, шикарну террасу, де знаходиться ресторан, з якого доносять смачні нотки та море – незабутнього бірюзового кольору – забуваєш про всі недоліки та насолоджуєся відпочинком.

Що стосується кухні, вона була чудова – різноманість страв, фруктів та десертів. Також, не забувайте, що Ви можете харчуватися у двох готелях ))