Koggala Beach 3*, Коггала, Шрі Ланка

%d1%88%d1%80%d1%96-%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%b0-11-2_thumbЕкзотичний, далекий та загадковий острів..у багатьох він асоціюється з високогірними чайними плантаціями, могутнім Індійським океаном, нескінченними пляжами та незабутнім колоритом. І це все, дійсно – реальність.

Якщо Ви обрали цей готель, Ви повинні усвідомлювати, що це бюджетний готель і Ви не знайдете тут шикарних номерів, відмінного харчування – проте, Вас тут зустрінуть з посмішкою та порадують сервісом хорошого рівня.

Варто знати, що власник даного готелю, має ще один готель The Long Beach Resort 4*, який знаходиться зовсім поряд, а його зірковість є вищою ))) Ви можете користуватися територією двох готелів.

Місцезнаходження готелю відмінне, адже Ви можете легко добратися до Галле %d1%88%d1%80%d1%96-%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%b0-11-1_thumbчи ферми черепах на тук туці. Звичайно, за ціну краще домовлятися перед посадкою та торгуватися  Готель знаходиться на самому березі Індійського океану. З ресторану теж відкриваються чудові океанські пейзажі. На території готелю є басейн. Оскільки, течії океану є досить непередбачуваними, будьте обережними та уважними.

Що стосується номерів, то це однозначно, обирайте номер Делюкс з виглядом на море, в такому разі, кожного дня Ви будете прокидатися під шум хвиль та через панорамні скляні двері бачити океан. Уявіть, Ви прокинулися, вийшли через двері і Ви на пляжі, безлюдному пляжі, в оточенні височенних кокосових пальм. Чим не райський відпочинок?

Харчування, як і у більшості готелів, це включені сніданки. Досить прості, особливого вибору немає. Проте, цього достатньо. Вам не знадобляться вечері або все включено, адже свіжі морепродукти та фрукти зовсім поряд. Ви можете поласувати місцевою кухнею у одному з місцевих кафе.

До Ваших послуг будуть, так звані “бічбої”, знайти їх не важко. Проте, наша порада, краще знайдіть, %d1%88%d1%80%d1%96-%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%b0-3_thumbперевірених. Ще до поїздки, пошукайте в інтернеті, почитайте відгуки..Тому що, не поодинокі випадки, коли, Ви наприклад, поїхали на екскурсію, організовану “бічбоєм”, а потім виявилося, що Вас завезли в магазин, де Ви змушені щось купити. А в іншому разі, Вас покидають і повертатися до готелю потрібно самим. Саме через такі випадки, більшість турагентів, відмовляють Вас користуватися такими “послугами”. Ми познайомилися з місцевим, на імя Чинтака (до речі, його знають багато з наших співвітчизників) і саме завдяки йому, ми побачили острів (2-денна екскурсія), побачили як живуть місцеві (останнього вечора, він запросив нас до себе додому, та познайомив з усією родиною) та ми ні в чому не відчували дискомфорту. Захотіли креветок, будь-ласка, свіжих фруктів – та без проблем, поїхати на вечерю до місцевого кафе – тук тук уже чекає на тебе… Всі наші побажання, вирішувались буквально, на протязі півгодини.

%d1%88%d1%80%d1%96-%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%b0-4_thumbОкремо слід зупинитися на екскурсіях, найоптимальнішим варіантом для знайомства з островом є дводенний тур. Заявдяки, якому Ви познайомитеся з культурою місцевого населення, доберетеся до високогірних чайних плантацій, познайомитесь з процесом виробництва чаю та скуштуєте найекзотичніші смаки місцевої кухні та напоїв, зможете приміряти національні костюми, подивитися як місцеві обробляють корицю та матимете змогу відвідати справжнє шрі ланкійське весілля. Канді та особливо Сігірія, звичайно, місця теж варті уваги, проте надто туристичні. Якщо Ви їдете на Шрі Ланку за екзотикою, Ви знайдете її у всьому: безлюдні широчезні пляжі, океан, екзотична флора та фауна.

Ви ще не бачили пляжу з чорним піском? Тоді обов’язково відвідайте пляж Міріса. Добратися туди можна на автобусі, який зупиняється біля готелю. Разом і відчуєте місцеву екзотику їзди на громадському транспорті та познайомитеся ближче з місцевим населенням.

Якщо Ви втомилися від сірих буднів, то розмалюйте їх яскравими фарбами, відвідавши о.Цейлон з його багаточисленними природними красотами, екзотичною культурою та безмежним Індійським океаном.