Grand Platon Hotel 4* ГРЕЦІЯ, Пієрія

Найчистіше море, широченний піщаний пляж довжиною в 70 км. Приємний і чуйний персонал Гранд Платону…Це був Наш відпочинок!

11111Передмова: Тур бронювали ще у січні  2015 року за акцією раннє бронювання, позитивним моментом чого стала економія у 40% , ну а негативним – виключення готелю з мережі Bomo Klub (як наслідок відсутність дитячої анімації) та зміна умов (у травні) системи «Все включено» (лежаки, парасольки та бар на пляжі уже не входив в Al – а до готелю метрів 350…).

Але як кажуть, хто за чим їде той те й  знаходить. Ми відпочивали  компанією 6 дорослих та дитина 8 років – враження залишилися винятково позитивні !!!! За що дякуємо всьому персоналу готелю, Наталці та особливу подяку висловлюємо його Власнику!

Незважаючи на вищезазначену «передмову» MOUZENIDIS TRAVEL, як завжди на висоті! Переліт пройшов непомітно, зустріч в аеропорту приємною, а поселення в готелі швидким (о 10.00 нас уже заселили, хоча повинні були о 14.00) і браслетики теж одягнули відразу :)

20160703_202553Сам готель, на нашу думку орієнтований на спокійний відпочинок (сім’ї з дітьми, пенсіонери), в період нашого перебування з 14.06 по 04.07 – основний контингент складали болгари, серби, на початку липня приїхала група поляків. Російськомовних було всього три компанії, але з дітками. І завдяки саме їм -для нашої дитини відпочинок теж вдався.

Номери нормальні, прибирання щоденне, російські канали і український 1 + 1 в телебаченні є, а також з’явився фен у ванній кімнаті. Wi-Fi – безкоштовно по всій терріторіі.Сейф безкоштовно на рецепції.

 Відносно місця розташування  готелю-написано вже багато, єдине що зазначу, що якщо будете їхати на таксі в Паралію або Олімпік Біч – включайте лічильник (3,50 євро виходить).дідо на морі Але окремо варто написати за пляж – він просто дивовижний! Найширша смуга білосніжного піску, пологий і піщаний вхід в море – рай для дітей та тих хто не вміє плавати! А для тих хто вміє – пропливши метрів 300-400, Ви потрапите на піщану косу, глибина там  по пояс, море чисте, а дно всипане не тільки красивими ракушками, але й  крабами (і їх там багато …).

Тим хто збирається відвідати цей готель думаю, корисною буде інформація, що шезлонги і парасольки за напій з біч бару (фрапе або сік -3 євро, пиво -3,5 євро, вода 0,5евро). Але хлопчики «біч бої» дуже толерантні, вони Вас не виженуть якщо ви займете лежак, а напій замовите пізніше (або не встигнете замовити :)). Душ і роздягальні на пляжу, ws в біч барі.

20160625_135114Харчування – стандартне, як в Греції на відпочинку (вже 5-ий раз є з чим порівняти). Але смачних фруктів (ківі, персики, нектарин, апельсини, грейпфрути, кавуни, дині), сирів, оливок завжди було достатньо- і на сніданок і на обід і на вечерю. Також дуже смачним було морозиво і жилє. І особлива подяка кухарю за ті дні коли нас балували шашликом, пітою, бараниною, котлетами з мангала (таких смачних я ще не їла :)). А також за чудовий торт який дитині спекли на день народження!