DoubleTree by Hilton Hotel Ras Al Khaimah 5* ОАЄ, Рас-аль-Хайма

%d0%be%d0%b0%d0%b5-5_thumbАрабська розкіш та багатство прослідковується у всьому – починаючи від аеропорту, дороги, і звичайно ж інтер’єру та екстер’єру готелю, професіоналізму у сервісі…. ОАЄ нікого не залишать розчарованими або ж байдужими, це саме та країна, яка вразить Вас та Вам захочеться повертатися сюди неодноразово.

Готель розташований на штучно створеному острові Рас-аль-Хайма, щоб дібратися з аеропорту знадобиться лише 30-40 хв. При зустрічі гостей, кожного вгощають імбирним або шоколадним печивом та напоєм. І уже з цеї хвилини, ти ніби потрапляєш у загадковий та казковий світ з казок Шехеризади. Ти починаєш розуміти, що означають слова лоск, багатство, вишуканий смак, ідеальний сервіс, оскільки це прослідковується тут у всьому…

Номер шикарний, який виблискує (у прямому сенсі слова) від чистоти, новизни. Здається, що у номері – %d0%be%d0%b0%d0%b5-2_thumbспеціально для тебе, щойно все замовили з магазину: меблі, рушники, постільна білизна…

Харчування – відмінне; якість, різноманітність та смакові якості, як і все в ОАЄ на вищому рівні: суші, піцца, риба та м’ясо у будь-якому вигляді, національна кухня… та особливо цікаво було скуштувати, фірмові страви від шеф кухаря (які щодня змінювалися та приємно дивували незвичним смаком). Приємно було і те, що шеф повар часто підходив до відвідувачів та спілкувався, запитував, що смакує, що ні. Професіоналізм та майстерність!!!

%d0%be%d0%b0%d0%b5-4_thumbГотель орієнтований, в основному на європейців (у період нашого відпочинку – було дуже багато німців). Також, на вихідні – часто приїжджають місцеві – насолодитися свіжим повітрям, білосніжним піском та неймовірно смачною кухнею.

Територія готелю – велика, зелена, засаджена пальмами та квітами. Є декілька басейнів, у т.ч. і дитячий. Що стосується, анімації, то звичайно, тут Ви не знайдете таких запальних розваг, як у Турції чи Єгипті; проте тут щодня, у певні години організовуються майстер класи: східні танці, йога і т.п.

%d0%be%d0%b0%d0%b5-1_thumbБерегова смуга не є широкою, проте місця вистачає усім. Лежаки тут теж у достатній кількості. Під ногами білий мякий пісочок (перетерті ракушки з піском). Захід у море – пологий, зручний як для діток, так і для дорослих.

Повертаючись до готелю, зазначу, що на верхньому етажі є терраса з виглядом на море та тренажерна зала (де Ви безкоштовно можете позайматися з тренером за спеціально розробленою програмою). Якщо Ви не уявляєте свого життя без спорту, думаємо, Вам особливо сподобаються бігові доріжки з виглядом на море.

Декілька раз на день, з готеля курсують безкоштовні маршрутки до центру Рас-аль-Хайми та найближчого торгового центру.

%d0%be%d0%b0%d0%b5-3_thumbЗвичайно, подорожучи до ОАЄ, не можливо не відвідати Дубай, Абу-Дабі з їх численними пам’ятками. Добратися туди, найпростіше, на таксі. А якщо Ви знайдете ще попутників або просто відпочиваєте великою компанією, поїздка обійдеться ще й дешево.

Радимо відвідати цей готель, та ОАЄ усім: спортсменам, сім’ям з дітьми, молодятам та просто закоханим для романтичної подорожі, любителям гучних вечірок (адже Дубай з насиченним та яскравим нічним життям зовсім поряд), усім хто прагне поринути та відчути смак багатого життя, зарядитися позитивними емоціями та насолодитися арабською розкішшю та гостинністю.