Toucan Family Club Marmaris 5* ТУРЕЧЧИНА, Мармаріс

20160812_171938Для  тих хто плануватиме подорож саме у цей готель зазначимо, що Toucan Family Club Marmaris 5* та Marmaris Resort Deluxe Hotel – це два різні готельні  комплекси  на єдиній  території розміром 80 000 кв.м.. Однак,  варіації послуг, що надаються даними готелями різняться лише: місцем проживання та харчуванням.

На наш погляд краще обирати  Toucan Family Club Marmaris 5*. При цьому по вартості Ви переплачуєте не багато, а от якість послуг набагато краща… Розпочинаючи з шикарних номерів з виходом до власного басейну, закінчуючи харчуванням з 7.00 по 01.30 в усіх ресторанах та барах на території обох готелів.

Сам готельний комплекс знаходиться 16.км. від Мармарісу та весь оточений горами. Навіть плаваючи в морі, складалось  враження що ти відпочиваєш на озері. Територія доглянута та чиста, з безліччю квітів, кущів та пальм. Пляж простягається понад 700 м. у довжину, однак вузький, гальковий та пісочний. Вхід у море кам’янистий, краще брати спеціальне взуття.

20160814_182928З приводу сервісу, заначу що обслуговування персоналу було на високому рівні! Молодці як прибиральниці так і офіціанти з барменами, читаючи інші відгуки, складалось враження – що відпочивали  ми у різних готелях, напевно як ти ставишся о людей, так і вони до тебе.

Харчувались виключно у Лотосі,  вибір страв «не зашкалював», але все було дуже-дуже смачним. Чай та каву в номері поновлювали по мірі необхідності.

WiFi   – безкоштовний, сейф –безкоштовний

Єдиним розчаруванням відпочинку став ресторан «аля-карт», в якому поварам треба явно повчитись…, оскільки страви як з риби так і м’яса були їстівні, однак далеко несмачні. Ну і ще два мінуси: перший з них це оси, їх багато в обідню пору  біля столу з  солодощами, другий – комарі (увечері просто згризали так, що ні спрей ні крем не помагали).

Підводячи підсумок: «+» –  ідеальне співвідношення ціна якість.

                                             «-» – відсутність  морського горизонту.