Порядок дій

п_ дій 1

1.  НАДСИЛАННЯ РЕЗЮМЕ та КОПІЙ ДОКУМЕНТІВ
Якщо Ви зацікавились вакансією, завітайте до нас в офіс №22 по вул. Винниченка 65 або ж надішліть нам на email  robota@uneko.com.ua або lora@uneko.com.ua або biuro@uneko.com.ua своє резюме/заповнену анкету (з зазначенням у темі листа назви вакансії) та відскановані копії документів, згідно наступного переліку:

ЗАГАЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВДОДАТКОВИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ для водіїв
1. Закордонний. паспорт та візи до країн ЄС за 5 останніх років;
2. Український. паспорт (1-2 ст. та ст. з пропискою);
3. Ідентифікаційний код;
4. Диплом/Сертифікат- якщо спеціалізація відповідає обраній вакансії;
5. Фотографію для співшукачів на  вакансії: кухар, опікунка, адміністратор.
6. Резюме або ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ.
6. Копію прав  (з двох сторін);
7. Більшість Роботодавців вимагають наявності ТАХОГРАФА
8. При виготовлені карти ПОБИТУ також слід надати Роботодавцю: копію та оригінал свідоцтва про народження; довідку про несудимість та свідоцтво (атестат) про закінчення школи.
робота в польщі

2. ПОГОДЖЕННЯ ВАШОЇ КАНДИДАТУРИ
При позитивному результаті щодо погодження Вашої кандидатури  Роботодавець або Замовник оформляє для Вас запрошення на працю (оświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi) або дозвіл на працю виданий воєводою.

 

п_ дій 33. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ:
3.1. Про надання  БЕЗКОШТОВНИХ послуг з посередництва у ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ НА РОБОТУ за  КОРДОНОМ;
3.2. Виключно за Вашим вибором – Про  надання  послуг візової підтримки, що надаються за плату (500 грн, куди входить вартість страхового полюсу, що є необхідним для виготовлення робочої візи, заповнена анкета, пересилання пакету документів новою поштою).

п_ дій 5

4. ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ до КОНСУЛЬСЬКОЇ УСТАНОВИ або ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ за місцем Вашої прописки/тимчасової реєстрації з метою виготовлення робочої візи та її отримання

 

 

п_ дій 65. ВИЇЗД на РОБОТУ та ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ*
– деталізації маршруту доїзду та узгодження як дати виїзду, так і дати прибуття;
– повідомлення Роботодавця про Ваш приїзд.

* Місцем укладення трудового договору (контракту наймання)   є місце знаходження польського Роботодавця (відповідно до Трудового Кодексу Польщі та п.2. ст.6 Угоди між Урядом Республіки Польща та Урядом України “Про взаємне працевлаштування працівників”.  Водночас, зазначимо, що разом з укладанням договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном Вам буде надано  погоджений Вашим польським Роботодавцем/Замовником проект договору на підставі якого Ви виконуватимете працю, перекладений на українську мову (відповідно до п.3 ст6 ст.6 Угоди між Урядом Республіки Польща та Урядом України “Про взаємне працевлаштування працівників”, та  Ліцензійних умов №1060 ).

Працевлаштування в усіх наших Роботодавців є ОФІЦІЙНИМ та ЛЕГАЛЬНИМ. Ви будете працювати на підставі трудового договору (на визначений час/не визначений час) або цивільно- правового договору (umowa zlecenia/umowa o dzieło).

Зарплата у Польщі виплачується 1-ин раз на місяць не пізніше 20 числа наступного місяця за відпрацьованим.

Дізнайтесь більше про нові правила працевлаштування українців у Польщі, що набрали чинності з 1 січня 2018 року