Візова підтримка

віза в Польщу ЮНЕКО ГРУПКОМПЛЕКС ПОСЛУГ ВІЗОВА ПІДТРИМКА ВКЛЮЧАЄ У СЕБЕ:

1.  З 15 вересня 2011 року перед поданням візової анкети у кожному польському консульстві необхідно здійснити електронну реєстрацію візової анкети  на отримання національної (робочої) польської візи. За бажанням Ви можете самостійно здійснити таку інтернет — реєстрацію за адресою www.e-konsulat.gov.pl.
                                          Для реєстрації у Візовому центрі слід спочатку сплатити сервісний збір (еквівалент 19 євро) у будь- якому відділені КРЕДОБАНКУ або ІДЕА БАНКУ, за своїм округом прописки, – і лише після цього, можливо буде здійснювати як онлайн реєстрацію так і за телефоном.

2. ЗАПОВНЕННЯ ВІЗОВОЇ АНКЕТИ

3. ФОРМУВАННЯ ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ РОБОЧОЇ ВІЗИ
3.1. СТРАХОВИЙ ПОЛІС (оригінал та копія)
Для економії Вашого часу, Ви безпосередньо у офісі нашої Компанії можете обрати тип страхового полісу, що є необхідним для виготовлення робочої візи, а Наша співпраця зі страховою компанією PZU Україна дозволить його оформити за лічені хвилини.
3.2. ЗАПРОШЕННЯ на РОБОТУ від Вашого Роботодавця , що зареєстроване Польським УЖОНДОМ ПРАЦІ (оригінал та копія)
3.3. ЗАПОВНЕНА ВІЗОВА АНКЕТА з КОДОМ РЕЄСТРАЦІЇ
3.4. Надання переліку ін. документів, що готуються Вами  (внутрішній паспорт, закордонний паспорт, їх копії та копії сторінок з попередніми візами та штампами про в’їзд та виїзд і.т.д)

4. Для отримання робочої візи типу D, у день визначений реєстраційним кодом,  ВАМИ ОСОБИСТО подається до Консульства або ж ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ пакет документів визначений п. 3 та згідно наданого Вам переліку

Ви можете не замовляти дані послуги у нас, у такому випадку ми передаємо Вам оригінал запрошення/дозволу у нас в офісі абсолютно БЕЗКОШТОВНО, або ж надсилаємо Новою Поштою (у такому разі вартість пересилання оплачує отримувач, згідно тарифу Нової Пошти)

Зверніть увагу !

  • До Консульства подається копія страхового полісу, оригінал — пред’являється;
  • Після виготовлення візи, Консульство/ВЦ має повернути оригінал запрошення;
  • Оплата за розгляд візової анкети на отримання національної візи типу D  з  15 вересня 2012 року не сплачується , однак при поданні докуметів до ВЦ – сплачується сервісний збір (19 євро)

Дізнайтесь більше про нові правила працевлаштування українців у Польщі, що набрали чинності з 1 січня 2018 року