Ваші витрати

Ваші Витрати

Працевлаштовуючись до Польського Роботодавця, Ваші витрати становитимуть:

1.КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР — 0 євро.

2.ЗБІР ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ — 19 євро у гривневому  еквіваленті  на дату оплати.
(При неможливості реєстрації до Консульства: відсутності місць на робочу візу, наявність великих черг…)

3.ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ (оплачується  вартість пересилання документів за тарифами Нової пошти -до 50 грн,  та за вибором клієнта послуги  візової підтримки – 500 грн)

4. Проїзд до місця роботи/місця знаходження польського роботодавця.

Зверніть увагу:

  • Зарплата згідно законодавства Польщі виплачується по закінченні робочого місяця до 20 числа наступного. Тому ви повинні потурбуватись про наявність коштів на прожиття – до дати видачі зарплати.
  • Якщо на підприємстві для допуску працівника на роботу слід мати польську санкнижку, будьте готові додатково оплатити медогляд – 120 польських злотих.Важливо пам’ятати!
    • Роботодавець зобов’язаний проінформувати PUP про присутність працівника не пізніше дня початку виконання ним праці або ж про відсутність протягом семи днів від дати вказаної в освядчені.
    • При зміні Працедавця, дочасному залишенню роботи, в інтересах працівника проінформувати інспекцію праці про такий факт, оскільки при підрахунку періодів перебування в Польщі беруться до уваги періоди вказані у освядчені (освядченнях). Тобто ті, що внесені до Єдиного реєстру, не залежно від воєводства.
    • Якщо Працівник здійснює виконання роботи у Працедавця на підставі трудового договору, відразу після закінчення трьох місяців з дати укладення цього договору, Роботодавець може клопотатись про отримання для працівника zezwolenia na pracę , або ж сам працівника про отримання zezwolenia na pobyt i pracę . І без сумніву, що позитивним моментом цього є те, що дозволено у період очікування такого дозволу і далі  виконувати роботу у цього працедавця.
    • Працівнику слід отримувати нове освядчення у випадку зміни роботодавця , місця виконання праці або заміни цивільно – правового договору на трудовий.

Дізнайтесь більше про нові правила працевлаштування українців у Польщі, що набрали чинності з 1 січня 2018 року