Відгуки та рекомендації

У сфері освітиУ сфері працевлаштуванняУ сфері скасування депортації

viber imageТарасенко Тетяна
м. Любомль
студентка Сілезького Університету

Усім привіт, мене звати Таня, я з міста Любомль. А ще, я – майбутній кримінальний психолог.
Хочу трішки розповісти, як я вступила на безкоштовне навчання в один з кращих вузів Польщі без карти поляка.

Ще з 5 класу я вирішила, що в Україні я не вступатиму до ВУЗу – хочу до Польщі. Вже на кінці 10 класу почала задумуватись над цим все більше і більше, бо розуміла, що до цього потрібно дуже добре готуватись і було б добре, якби мені хтось в цьому допоміг. Помічника я собі знайшла. Мій знайомий, який теж зараз навчається на безкоштовному навчанні в Польщі, порадив мені UNEKO GROUP. Мама зателефонувала до пані Марії, вона доступно все пояснила, щось порадила, щось підказала і вже наступного дня ми приїхали до Луцька, щоб зустрітись особисто. Я ще раніше визначилась зі своєю майбутньою професією, тому Марія та її колеги розповідали нам про конкретні ВУЗи, які могли б мене зацікавити, про сам процес вступу, про українців, які навчаються в польських ВУЗах, також вказали, які саме послуги надають. Ми з мамою вирішили ризикнути та спробувати виграти безкоштовне навчання в Сілезькому університеті в Катовіцах, а для страховки взяли ще SWPS в Сопоті.

Найбільше хочу виділити те, що UNEKO GROUP надає свого викладача з польської мови. Сказати, що Інга просто добре вчить – це не сказати нічого. Вона готувала мене не тільки суто по мові, а ще й по тій спеціальності, яку я вибрала. На заняття я їздила кожного тижня, займались ми по три години. Доречі, в кінці я підрахувала, що цього року в автобусі до Луцька я провела 399 годин. І це було того варте. На уроках ми говорили, писали, читали, навіть співали. Також в останні тижні перед співбесідою пані Інга кожного дня телефонувала мені в Skype, щоб я краще звикла до цього всього.
Мене також готували ще морально. В UNEKO GROUP завжди панує якась така спокійна атмосфера. Навіть перед екзаменами мене нагодували цукерками, щоб я менше переживала.

Коли я дізналась, що пройшла на безкоштовне навчання, моєї радості не було меж. Щастя переповнювало усіх: мене, маму, Інгу, Олександру, Марію, адже і мої, і їхні старання не були даремними.
На даний момент я маю грандіозні плани на своє подальше навчання, а ще мої друзі також зацікавленні у вступі до польських ВУЗів за допомоги UNEKO GROUP.


Тропіна ДТропіна Діана
м. Черкаси
студентка Краківської Музичної Академії

Добрий день. З величезною подякою пишу цей відгук. Моя донька з дитинства любила музику, успішно закінчила музичну школу, і надалі бачила своє життя пов’язане з музикою. Для навчання була вибрана країна Польща, але відразу ми зіткнулися з проблемою, в агенції, що допомагає з вступом до ВУЗів Польщі, яка має офіс у нас в Черкасах, нам відповіли, що це неможливо, оскільки музичні ВУЗи Польщі не приймають іноземних абітурієнтів, і нічим допомогти нам не зможуть. В любий технічний будь-ласка, але не в музичний.

Передивившись в інтернеті масу реклами різних агенцій, вибір припав на «Юнеко груп», які запевнили, що це цілком можливо. Трішки насторожувало те, що вони не мали офісу у нас в Черкасах, але переконали, що він їм і не потрібний, бо всі роботи проводяться дистанційно. Заключили договір, відправили документи, і надалі просто виконували вказівки нашого куратора. Звичайно ми нервувалися і переживали, але вже все позаду, і моя донька щаслива студентка Музичної академії Кракова.

Дуже дякую агентству і зокрема пані Марії за співпрацю і високий професіоналізм. Окрему подяку заслуговує і репетитор з польської мови Інга, яку нам порадило агентство. Менше ніж через три місяці інтенсивних занять, які проводилися по скайпу, донька розуміла мову, легко спілкувалася і комфортно себе почувала в Польщі. Усім майбутнім абітурієнтам рекомендую!)))

З повагою, Інна Шапошник (мама студентки), місто Черкаси.


%d0%bc%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%bd%d1%87%d1%83%d0%baДарина Мирончук
м. Луцьк Волинської області
студентка Краківського Економічного Університету

Навчання за кордоном традиційно вважається більш якісним, тому що в розвинених країнах величезні кошти вкладають саме в науково-освітню сферу. Тому недивно, що так багато українських випускників ставлять собі за мету навчатись закордоном. В Польщі  навчання побудоване за принципом самонавчання, саме тому вважається максимально наближеним до практики. Я щаслива, що свого часу мала таку можливість поїхати на навчання до Кракова. Реалізувати це допомогла компанія UNEKO GROUP на чолі з прекрасним керівником Пані Марією, який відповідально ставиться до своєї роботи. Я отримала цінні рекомендації щодо рейтингів вищих навчальних закладів Польщі. Працівники компанії взяли на себе підготовку всіх необхідних документів для вступу: перекладів, апостилізації, легалізації, тощо.  Я також отримала всю необхідну інформацію щодо проживання, завдяки чому я з легкістю розпочала своє навчання. Маю тільки позитивні враження від співпраці з компанією, оскільки я не мала жодних проблем зі вступом в один з найкращих державних навчальних закладів Польщі на омріяний факультет.
Економічний університет надає чудові можливості для реалізації себе в найкращих компаніях не тільки Польщі, а й інших країн світу. Університет бере активну участь у міжнародних програмах студентського обміну, які дозволяють набратися достатньо цінного досвіду. Керівництво університету завжди слідкує за новими освітніми тенденціями. В результаті університет постійно пропонує нові факультети та можливості для випускників.
Всім, хто потребує консультацій у виборі навчального закладу, допомоги при вступі, візової підтримки, підготовки пакету необхідних документів, та кого цікавлять деталі щодо отримання вищої освіти за кордоном, рекомендую звертатись до компанії UNEKO GROUP.


 

20160905_135623
Анатолій Пікалюк
м. Любомиль Волинської області
студент  Сілезького Університету в Катовіцах.
         Без карти поляка, без червоного диплому бакалавру, без польського коріння – я вступив на БЕЗКОШТОВНЕ  навчання! Неможливо? З ЮНЕКО ГРУП можливо все!

А починалось все з мрії, мрії здобувати якісну європейську освіту. Та поставленої цілі – продовжити навчання на магістратурі у Польщі. Навчений гірким досвідом, недобросовісної минулорічної роботи однієї з київських фірм, я досить зважено підійшов до вибору посередника. Телефонні  розмови, поставлені питання – і нарешті – фахова відповідь. Це була  Марія, директор ТОВ ЮНЕКО ГРУП.

Далі була зустріч в офісі на яку я приїхав з мамою. Тут вислухали наші побажання та можливості, а також провели тестування на визначення мого рівня володіння мовою і… я зрозумів, що не просто буду навчатись в Польщі, але маю усі шанси навчатись БЕЗКОШТОВНО. І розпочалась підготовка. Насправді, у ЮНЕКО ГРУП створені прекрасні, комфортні, навіть трішки домашні  умови для належної підготовки та поглибленого вивчення мови. Тут почуваєшся  розкутим і  спокійним, в новій готовності до досягнення будь – якої мети. За що окрема подяка Інзі – дуже талановитому вчителю, а також Олександрі. В мене тут вселили шалену віру в себе і власні сили.

Вся співпраця здійснювалась на підставі договору; на  протязі усієї вступної компанії, нас тримали у курсі всіх змін та подій; безперервний і своєчасний зв’язок – усі ці, здається, незначні нюанси знімали з нас тягар переживання. І, чесно кажучи, перекладали його на цих чудових людей -працівників ЮНЕКО ГРУП, котрі переживали  на рівні з нами, а може і більше… У ЮНЕКО ГРУП працюють справжні професіонали, для яких девізом є «рука за руку» вести абітурієнта від самого початку до завершення вступу, ледь не до входу в університет :)  .

Я досягнув бажаного-вступив на безоплатну форму навчання. І лише завдяки цим неймовірним людям я впевнено рухаюсь до своєї мрії! Тож, для усіх,  хто ще сумнівається куди звернутись, а ще тим більше має свою величезну, поки нездійснену мрію, раджу сміливо крокуйте до ЮНЕКО ГРУП!


vidguk1Юлія Третяк
м. Кременець Тернопільської області
студентка Університету Управління та Банківської Справи м. Краків
Мрія навчатися закордоном була в мене з дитинства. Реалізувати її мені допомогла фірма «ЮНЕКО ГРУП». Завдяки фірмі «ЮНЕКО ГРУП» абітурієнти можуть отримати якісну європейську освіту, що дасть змогу кар’єрного росту в майбутньому.
Хочу висловити свою подяку пані Марії, а також пану Валерію за високо- кваліфіковану роботу пов’язану з подачею документів до інституту, а також у наданні своєчасно необхідної інформації пов’язаної з оформленням візи, про перебування на території Польщі.
Особисто від себе хочу побажати Вам вдалих умов, хороших клієнтів, подальшого успішного розвитку.

 

 


vidguk3Олеся Берестюк
м. Луцьк Волинської області
студентка Університету Суспільної Психології м. Варшави
Скориставшись послугами від ТОВ ЮНЕКО ГРУП, Ми отримали:
– креативний підхід та індивідуальний підбір ВНЗ, з урахуванням усіх Наших побажань;
– економію часу та нервів,- адже підготовку та подачу документів, отримання рішення про зарахування, візову підтримку та допомогу з пошуком житла здійснювали працівники ЮНЕКО ГРУП
Робота даної компанії це ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД та БЕЗСТРЕСОВИЙ ВСТУП!
п. Алла Берестюк (мама студентки)

 


 

vidguk5Дмитро Мовчан
м. Шепетівка Хмельницької області
студент Суспільної Академії Наук у Варшаві
Наша сім’я зверталася за допомогою до компанії UNEKO GROUP двічі. Першого разу фірма допомагала у працевлаштуванні в Польщі, а потім допомогла дитині вступити до одного з ВУЗів Варшави.
Свою роботу компанія виконує на професійному рівні, максимально враховуючи побажання клієнта. Працівники – компетентні, уважні, доброзичливі.
Фірма надає достовірну інформацію щодо умов праці та навчання.
Оперативно і якісно вирішує всі питання пов’язані з працевлаштуванням і вступом.
Саме тому я можу рекомендувати послуги компанії UNEKO GROUP!
п.Світлана Мовчан (мама студента)

 


vidguk4Катерина Давидюк
м. Нововолинськ Волинської області
студентка Академії Фінансів та Бізнесу VISTULA.
Чотири роки я провчилась в Києві, та отримавши диплом Бакалавра за спеціальністю Правознавство, я зрозуміла, що немає сенсу продовжувати навчання в Україні.
Навчання в Польщі завжди було моєю мрією, але зараз я переконалася, що окрім того, що це цікаво та перспективно, це ще і доступно кожному. У Польщі, я вступила на магістратуру, обравши собі спеціальність міжнародні відносини, щоб у подальшому влаштувати своє майбутнє у Європі.
Завдяки таким помiчникам, як «ЮНЕКО ГРУП», процес вступу пройшов швидко, безстресово та зовсім не складно. Працівники агенства – приємні у спілкуванні та позитивні, але що більш важливо спеціалісти у своїй справі та здатні знайти вихід з будь-якої ситуації.
Дякую працівникам «ЮНЕКО ГРУП» за кваліфіковану допомогу та раджу всім не зупинятися на досягнутому, здобувати неоцiненний міжнародний досвід та європейський диплом!

 


vidguk2Валерія Трачук
с. Бонівка Тернопільської області
студентка Університету Управління та Банківської Справи м. Краків
ЮНЕКО ГРУП -хороша фірма, роботою якої я цілком задоволена!
Швидке оформлення документів, пошук вузів і розуміння. Відносно інших фірм недорогі послуги. Від нас лише потребувались документи, – і я вже студентка хорошого польського університету.
Все дуже просто, тому з певністю рекомендую цю фірму!

 


vidguk6

чпу2ШЕЛИГАНОВ АНДРІЙ
м.Дергачі, Харківська обл.
Працює оператором станка у м. Щецин

Хочу поблагодарить компанию Uneko, при участии которой смог устроиться на работу в Польше.Особая благодарность сотруднице компании Александре, которая занималась моим трудоустройством от начала и до конца.Все пункты подписанного с ней договора были выполнены на 100 %. Оплата за услуги была ниже, чем в других агентствах, без скрытых платежей. Кроме того, из этой суммы компания оплатила стоимость страховки и  почтовые расходы (т.к. я проживаю в Харькове, а компания находится в Луцке и все документы высылались ими почтой)..Работа и условия проживания, предоставленные компанией, оказались достойные.С работодателями проблем не возникало, также как и с оплатой труда (конечно,если хорошо работаешь).Ими был предоставлен транспорт для доставки на работу из отеля, в котором проживали. В комнатах проживали по 2-4 человека, в каждой комнате имеется душ и туалет, кухня общая на 2-3 комнаты.                                                                                                                                                                         В данный момент, по приезду из Польши, компания продолжает оказывать консультационные услуги для повторной подачи документов.За что им отдельное спасибо!  Рекомендую всем компанию Uneko ! И желаю побольше таких добросовестных компаний на рынке труда!


ЧЕРНОВ СЕРГІЙ
м. Луцьк, Волинської  обл.
Працює зварювальником у Мазовєдскому воєводстві

Хочу висловити слова вдячності компаніі UNEKO GROUP та колективу, а насамперед Олександрі, за ії турботу та повагу і профессійну працю!
UNEKO GROUP – це профессійна команда, в якій працюють не просто профессіонали, а справжні майстри своєї справи!
Я дуже задоволений бездоганною роботою вашого колективу, європейський рівень обслуговування. Ваш колектив   завжди швидко та якісно надає консультації та вирішує будь – які питання стосовно працевлаштування.  Робота Компанії заслуговує дуже великої оцінки! Від мене вам – L I K E


Сливка О
СЛИВКА ОЛЕКСАНДР
Волинська  обл.
Працює зварювальником на підприємстві у  м. Щецин

Уже четвертий рік поспіль працюю на одному і тому ж підприємтві. Вперше поїхав на роботу на піврічній візі, ну а далі – на воєводській. 
Хочу сказати, що українців які працюють, тут цінують! Можу  судити по собі,  адже  на даний час маю як  збільшену зарплату, так і професійний ріст – до посади бригадира.
ДЯКУЮ за допомогу у працевлаштуванні працівникам  UNEKO GROUP, і САМЕ ГОЛОВНЕ, що хочу сказати: ДОПОМАГАЙТЕ ДАЛІ, Ви робите добру справу! 


operator_chpu
ЮРІЙ
м. Луцьк, Волинської  обл.
Працює оператором ЧПУ (листозгиб) у Поморському воєводстві

Працівники ЮНЕКО ГРУП допомогли мені з працевлаштуванням у Польщі. Підшуканою вакансією та місцем роботи я задоволений.
Рекомендую всім співпрацю з данним агенством!

 

 


trushko

ТРУШКО БОГДАН
м.Луцьк Волинської обл.
Працює оператором ЧПУ у Поморському воєводстві.
У 2015 році я вперше скористався послугами ТОВ ЮНЕКО ГРУП і отримав офіційну роботу за своїм фахом. Увесь процес зайняв менше 2-ох місяців. Саме тому, отримавши уже Воєводське запрошення від свого роботодавця, я знову звернувся до працівників фірми за допомогою в підготовці пакету документів для річної візи.
Я задоволений своїм місцем працевлаштування і співпрацею з працівниками фірми, зокрема Наталією Рудецькою. ТОВ ЮНЕКО ГРУП рекомендую як надійну фірму, що надає достовірну інформацію та кваліфіковано виконує взяті на себе зобов’язання.

 

 


kulinichКУЛІНІЧ МАКСИМ
м. Луцьк, Волинської обл.
працює різноробочим працівником у Вєлькопольському воєводстві.
Ще у 2012 році, мій тато за допомогою ЮНЕКО працевлаштувався у Польщі водієм міжнародником, де й досі працює. Звернувшись до ЮНЕКО ГРУП я теж не прогадав. Улітку 2015 року поїхав на незвичайну і цікаву роботу – робити кебаби. Загалом все було супер! Їду уже вдруге (на воєводські візі ).
Дуже вдячний цій фірмі!

 

 

 


Водій -міжн_2ВАДІМ МОВЧАН
м.Шепетівка Хмельницької обл.
працює водієм міжнародником у Західно – Поморському воєводстві
Наша сім’я зверталася за допомогою до компанії UNEKO GROUP двічі. Першого разу фірма допомагала у працевлаштуванні в Польщі, а потім допомогла дитині вступити до одного з ВУЗів Варшави.
Свою роботу компанія виконує на професійному рівні, максимально враховуючи побажання клієнта. Працівники – компетентні, уважні, доброзичливі.
Фірма надає достовірну інформацію щодо умов праці та навчання.
Оперативно і якісно вирішує всі питання пов’язані з працевлаштуванням і вступом.
Саме тому я можу рекомендувати послуги компанії UNEKO GROUP!
п. Світлана Мовчан (дружина п. Вадима та мама студента)

8Іван Д. м. Полтава

Послуги з зняття заборони в’їзду на територію Республіки Польща та Країн Шенгену (виданого терміном на 3 роки).

Огромное спасибо вашей компании. Я очень рад, что среди многих компаний, юристов мой выбор пал именно на вас и я не прогадал. Ваши слова не розходятся с делом. Вы действительно высоко квалифицированные специалисты. Я вам очень благодарен, что помогли мне в моей непростой ситуации. Моя интуиция не подвела, что я выбрал именно вашу компанию. Вам ещё раз огромное спасибо, желаю вам также держать высоко поднятую планку и быть первыми. Вы этого достойны и заслуживаете! !!  С уважением Иван Д.

МихальчукМихальчук Петро
с.Четвертня Волинської області

Послуги з зняття заборони в’їзду на територію Республіки Польща, подання апеляції

Нечасто пишу відгуки про організації, котрі надають посередницькі послуги, ЮНЕКО ГРУП – стала винятком. Знайшов дану фірму в інтернеті, задзвонив, домовились про зустріч. На зустрічі після аналізу документів, сказали, що шанс виграти справу складає 50 на 50. Уклали офіційний договір про надання послуг та повідомили, що очікувати слід до 30 робочих днів. Врешті прийшов ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, заборону в’їзду до Польщі скасовано!
Дуже задоволений як роботою так і обслуговуванням даної організації. І надалі рекомендуватиму друзям та знайомим, хто зіткнувсь з такою ж проблемою.


 

Зелінський 1Віктор Зелінський
смт. Демидівка, Рівненська область

Послуги з зняття заборони в’їзду на територію Республіки Польща,  подання клопотання до Коменданта Прикордонної служби

Коли повертавсь з роботи до дому, на польському  кордоні мені поставили депортацію, через те що прострочив кількість днів перебування. З такою ситуацією зустрівсь уперше, й не знав що робити далі, бо ж сам винен у тому …
Зателефонував Марії,  яку знаю вже не перший рік бо  саме через Юнеко Груп, я й їздив на роботу. Вона сказала, що можна спробувати. Про кожен зроблений крок, мене повідомляли (сплата мита, подання документів, відкриття адміністративного провадження, та й власне остаточне рішення).  По часу вся процедура  зайняла півтора місяці. Очікування було довгим, адже шанси були невеликі. І от нарешті дицизія – мені зняли заборону!!! З оригіналом цієї децизії я без проблем відразу відкрив нову робочу візу.
Рекомендую всім компанію Юнеко Груп, як фахівців, що знають свою справу!

Дізнатись більше