Вступ для власників карти поляка

poslug-02  Відповідно до норм закону “Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” що набрали чинності у 2019 році , безкоштовно навчатись у польських ВНЗ українські абітурієнти можуть, якщо є власником карти поляка, або ж отримали рішення про визнання польського походження.

       Якщо Ви є власником карти поляка  скористайтесь привілеєм* – можливістю безкоштовного навчання у державних ВНЗ Польщі,  а Ми Вам у цьому допоможемо. Адже  ТОВ ЮНЕКО ГРУП – є першою компанією в Україні, що допомагає абітурієнтам – власникам карти поляка вступити до  державного ВНЗ Польщі на безкоштовне навчання шляхом:

 • ВСТУПУ НА ЗЕРУВКУ ЗА СТИПЕНДІАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ

          За  умови аналізу шкільних оцінок абітурієнта та перевірки рівня володіння польською мовою, ТОВ ЮНЕКО  ГРУП Вам може надати 99% гарантію вступу!

        Адже, як свідчить практика, 100%  наших абітурієнтів – власників карти поляка, що протягом 2018 – 2020 років скористались послугами ТОВ ЮНЕКО ГРУП, успішно вступили на безкоштовне навчання до обраних  університетів. Знайомтесь:

 • Іван Олексюк з м. Кременець, напрям економетрика, Свєнтокшиська Політехніка;
 • Антон Оліда з м. Луцьк, напрям інформатика, Гірничо – Металургійна Академія у Кракові, Вроцлавський Університет, Економічний Університет у Познані;
 • Даяна Горбунова з м. Луцьк, напрям європеістика, Університет ім. А. Міцкевича та Краківський Економічний Університет;
 • Катерина Степчук з м. Хмільник, напрям психологія, Університет ім. А. Міцкевича у Познані та Краківський Економічний Університет;
 • Грома Кароліна з Кременецького р-н, напрям психологія,   Університет Янна Кохановскєго у м. Кєльце.

 У 2020 році, ТОВ ЮНЕКО ГРУП поширює свою діяльність і на сферу медичної освіти. Не дивлячись на різну підпорядкованість польських медичних вишів, наші абутірієнти  стали студентами наступних Університетів Польщі:

 • Володимир Мороз (випускник Луцької школи №5) вступив  на безкоштовне навчання відразу до двох медичних університетів : Варшавського Медичного Університету (Warszawski Uniwersytet Medyczny), та Ягелонського Університету – Колегіум Медікум (Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) за напрямом лікарська справа;
 • Світлана Жуган ( випускниця медичного коледжу м. Луцька) до Варшавського Медичного Університету (Warszawski Uniwersytet Medyczny) –  лікарська справа;
 •  Анна Швайковська (випускниця Луцької школи №24) обрала факультет косметології Медичного Відділу Університету Янна Кохановскєго у м. Кєльце .

Не лише вступили на безкоштовне навчання до Університетів Польщі, а й отримали  урядові стипендії у 2020 році розмірі:

 • Дмитро Мельник, випускник Волинському Ліцею – Інтернату Волинської Обласної Ради обрав для навчання «зерувку» за напрямом економіка (1500 зл/щомісячно);
 • Володимир Мороз, випускник Луцької школи №5 розпочав своє навчання за напрямом лікарська справа у Ягелонському Університеті (1250 зл/щомісячно).

Отож, не зволікайте! Можливо саме Ви станете студентом, що здобуватиме освіту у польському виші абсолютно безкоштовно, або ж за стипендіальною програмою! Ну, а ТОВ ЮНЕКО ГРУП Вам у цьому допоможе!


Записатись на консультацію можна за телефонами: +38 (066) 88 55 659, +38 (096) 122 90 70