Скасування депортації

Уже понад п’ять років Ми надаємо  послуги по:

  • СКАСУВАННЮ ДЕПОРТАЦІЇ  у разі внесення персональних даних особи до інформаційної системи SIS* та/або Реєстру Республіки Польща (wykaz krajowy)
  • СКАСУВАННЮ ЗАБОРОНИ В’ЇЗДУ на Територію Республіки Польща та/або Країн ЄС, що винесена на підставі рішення Коменданта Прикордонної Служби Республіки Польща (клопотання/апеляція)
  • АНУЛЮВАННЯ ЗАПИСУ В СИСТЕМІ SIS, у зв’язку з закінченням терміну депортації/заборони в’їзду, що винесена такими країнами як Італією, Німеччиною, Голландією…
  • Подання запиту до інформаційної системи SIS* та/або Реєстру Республіки Польща (wykaz krajowy) щодо причин та терміну внесення.

Увесь процес відбувається на підставі Договору  та включає наступні етапи:

скасування депортації ЮНЕКО ГРУП

  •  вивчення наданих клієнтом документів де вказано обставини та підставу депортації /заборони в’їзду або ж формування запиту для уточнення таких даних;
  • підготовка та подання відповідного запиту/заяви до уповноважених органів ЄС щодо скасування депортації /заборони в’їзду;
  • отримання рішення про скасування депортації/виключення з системи SIS /уточнення даних;
  • передача рішення  клієнту.

Вартість послуг  –  залежить від конкретної ситуації та  причини винесення рішення (від 150 євро у гривневому еквіваленті). У вартість послуг включено  усі мита та обов’язкові платежі тощо.

Термін надання послуг складає 30 робочих днів (у виняткових випадках, що визначені законодавством Польщі -60).

Для Вашої довіри, зазначимо, що на даний час 96% отриманих рішень є позитивними. А щоб не бути голослівними наводимо приклади виконаної роботи (звісно з урахуванням положень закону Про захист персональних даних):

декілька прикладів позитивних рішень про скасування депортації або ж заборони в'їзду

 

декілька відгуків від наших клієнтів

 

*Шенгенська інформаційна система (SIS) – закрита база даних в рамках Шенгенської угоди, до якої внесені фізичні особи і предмети, що знаходяться в розшуку та особи, небажані на території однієї з держав-учасників або зниклі безвісті, незалежно від того якою країною було здійснено внесення даних до бази  SIS. Тому, якщо  Ви були депортовані, або з  інших причин, інформацію про Вас було внесено до бази даних SIS , однак запис про таке внесення не анульований, Ви не зможете отримати візу, навіть якщо термін депортації минув. Перше про що Ви повинні потурбуватись це про анулювання запису.