Апостиль освітніх документів

Послуги з апостилю атестату з додатком, диплому або ж свідоцтва, не підлягають додатковій оплаті для наших клієнтів у рамках договорів по навчанню у Польщі, та включають у себе:

  • максимальну зручність у підготовці, подачі та отриманні документації, що пов’язана з проставленням апостилю* на атестаті/дипломі/свідоцтві та їх додатках;
  • своєчасне отримання інших довідок, що вимагаються польськими університетами, зокрема: про підтвердження факту навчання та право отримання наступного кваліфікаційно-освітнього рівня та здійснення професійної діяльності, про систему оцінювання в Україні та інші;
  • здійснення  нотаріального перекладу  перекладу або ж присяжного перекладу апостилізованих документів та довідок, відповідно до  вимогам польського ВНЗ або ж школи/ліцею, технікуму.

* Апостиль – це спеціальний штамп, який ставиться на офіційний документ, виданий в одній країні, що підтверджує цим його справжність. Після проставлення штампу Апостиль, документ набуває повної юридичної сили в іншій країні. У відмінності від консульської легалізації, на апостилізацію витрачається менше часу, а документи з апостилем можуть використовуватися не в одній, а в різних країнах.
   Вартість апостиля освітніх документів варіюється залежно від виду документа, а також терміну проставлення штампу в Міністерстві освіти та науки України.
З детальнішою інформацією про апостиль, уповноважені установи на його проставлення, переліком країн, що вимагають наявність такого штампу, Ви можете ознайомитись за даним посиланням.

Якщо  Ви самостійно займаєтесь подачею документів на апостиль, зверніть Увагу , на оформлення ваших освітніх документів! Більше про це у нашій статті “Випускники – зверніть увагу на свій диплом!”